Promocje

Trzy nowe sloty od Microgaming

Wczoraj w kasynie Energy miała miejsce premiera trzech nowych slotów od Microgaming – SunTide, Wild Orient oraz Legends of Africa. Zapraszamy do pierwszych testów!

Co możemy powiedzieć o nowych grach? Przede wszystkim – najwyższa jakość, niesamowite efekty graficzne i dźwiękowe, czyli to wszystko, do czego przyzwyczaiła nas firma Microgaming. Oto krótki przegląd nowych tytułów:

SunTide – Letni wieczór. Zachód słońca. Ocean. Szum fal. Tak krótko można opisać klimat tego slotu. SunTide to klasyczny, owocowy slot posiadający 5 bębnów i 9 linii wypłat. Zawiera wiele ciekawych funkcji, jak scattery czy rozszerzające się symbole Wild, które z pewnością przyczynią się do zwiększenia Twoich wygranych.

SunTide 01 Base1

Wild Orient – Przedzieraj się przez gęstą orientalną dżunglę i uważaj na napotkane po drodze  słonie, tygrysy oraz pandy. Gwarantujemy, że warto. 243 sposoby na wygraną. Jaki będzie Twój?

WildOrient 01 Base1

Legends of Africa – Przenieś się na Safari za pomocą jednego kliknięcia. Zebry, antylopy, lwy i nosorożce już tam są. Co czyni ten slot wyjątkowym? Nietypowy układ bębnów. Sprawdź!

LegendsOfAfrica Basegame

Zapraszamy do kasyna Energy, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

upominki