News

Londyńczyk wygrał prawie 3 miliony funtów w kasynie online!

Jackpoty w slotach wideo są nieobliczalne i wpadają na konto gracza w najmniej oczekiwanym momencie. Ogromne Jackpoty w kasynach online kuszą ogromnymi sumami jakie gracz może zgarnąć, niekiedy sięgają nawet kilkunastu milionów złotych. Niedawno jedno z kasyn online uczyniło w ten sposób kolejnego multimilionera, dzięki grze Mega Fortune Dreams. Szczęśliwy zwycięzca mieszka w Londynie i zdobył ogromną kwotę wynoszącą prawie 3 miliony funtów, grając na mobilnej wersji gry.

Zwycięzca nie zdecydował się ujawniać swojej tożsamości, wiadomo jedynie, że jest Londyńczykiem a jego pasją są sloty wideo. Jednakże nigdy nie stawia ogromnych kwot na grę. Szczęśliwiec czuł się komfortowo grając na stawce w wysokości 20 funtów i wiedział, że na taką stawkę może sobie pozwolić. Jak sam powiedział nowy multimilioner: „Po prostu wróciłem z pracy i postanowiłem zakręcić bębnami”. Po chwili gracz zorientował się, że pomnożył swoją inwestycję w wysokości 20 funtów jakieś 150.000 razy, wygrywając dokładnie 2.906.306 funtów.

Gracz potrzebuje trochę czasu, aby oswoić się z wygraną ale już wie, co chce zrobić z tak dużą wygraną. Pierwszą inwestycją będzie nowym dom, a ceny domów w centrum Londynu częstego przekraczają próg miliona funtów, jednak szczęśliwy 36 – latek może sobie na to pozwolić. Ponadto Londyńczyk chce zapewnić swojej córce wszystko co najlepsze i ta kwota da mu na to szanse. Gracz wybrał kasyno LeoVegas ponieważ większość swoich gier na urządzenia stacjonarne i mobilne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

upominki