Promocje

Ile jajek wejdzie do bety Betssona?

Zbliża się Wielkanoc, więc zaczynają się promocje w kasynach nawiązujące właśnie do tych wiosennych świąt. Betsson postawił na jajka i niemiecką motoryzację. Połączenie wybuchowe!

Zabawa jest prosta. Naszym zadaniem jest odgadnięcie ile wielkanocnych jajek zmieściło się do samochodu BMW 116i. Kto będzie najbliżej prawdy, otrzyma kluczyki do tego autka – Betsson opłaci także dostawę oraz podatek od importu. Samochód zostanie podstawiony pod nasze drzwi, my płacimy tylko za ubezpieczenie. Nagrodą jest widoczny na zdjęciu egzemplarz, więc niestety ale będzie taki raczej biały.

Pierwszy typ wysyłamy za darmo. Jeżeli chcemy strzelać dalej, każde 40 PLN zagrane w slotach w kasynie otrzymujemy dodatkowy typ. Jeżęli zdarzy się tak, że więcej niż jeden typujący wpadnie na to ile tam faktycznie jest tych jajek lub kilku graczy poda liczbę najbliższą prawdzie, o tym, do kogo powędruje auto zdecyduje czas wysłania typu. Kto pierwszy ten lepszy.

betaijaja

Gracz, którego odpowiedź będzie najbliższa prawdy do 23:59 CET, 28 marca, wygra samochód. Konto na Betsson zakładamy TUTAJ i możemy zaczynać typowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

upominki