Promocje

Doładowania Gotówkowe w Cloud Quest i lot do Meksyku!

W Mr Green anomalii pogodowych nie braknie: była ulewa Free Spinów, a teraz chmury z gry Cloud Quest niosą do kasyna deszcz nagród gotówkowych!

16.000 PLN w gotówce wręcz spadnie z nieba na konta losowo wybranych graczy, którzy przyłączą się do promocji, która startuje w piątek 18 marca.

Po prostu graj w wytypowane gry w trakcie promocji, a być może będziesz jednym z 40 szczęśliwców, którzy 22 marca znajdą na swoim koncie dodatkowe 20 PLN lub nawet 1000 PLN w gotówce!

Przypominamy również o trwającej i kończącej się także 22 marca promocji, w której do wygrania jest wycieczka VIP do Meksyku:

Zgarnij jeden los na loterię za każde 10 zakładów postawionych na stole NetEnt „Fiesta Roulette”. Każdy gracz może zdobyć maksymalnie 1 los na loterię w ciągu dnia, co oznacza do 7 losów w czasie trwania oferty.

Losowanie nagrody głównej – luksusowych wakacji dla dwojga w Meksyku wartych 20 tysięcy złotych – odbędzie się we wtorek, 22 marca.

Nie grasz jeszcze w najlepszym na świecie kasynie internetowym roku 2015 wg. International Gaming Awards? Darmowe konto w Mr Green założysz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

upominki